אותיות בולטות

//אותיות בולטות
אותיות בולטות 2018-09-13T14:48:40+00:00

שלטים מאותיות בולטות

אחת הטכניקות הנפוצות בעיצוב שלטים היא עיצוב באמצעות אותיות בולטות. מדובר בשלטים העשויים פרספקס, אלומיניום, פי.וי.סי, עץ ועוד מגוון חומרים פולימריים. טכניקת חיתוך האותיות היא לעיתים באמצעות לייזר ולעיתים בשיטות ניסור או צריבה בחום.

האותיות המרכיבות את שם בית העסק נחתכות מתוך משטח חומר הגלם ומותקנות על גבי משטח המשמש כרקע לשלט ומוצמד לקיר הבניין, או שהן מותקנות ישירות על הקיר. ניתן להתקין תאורה בגב האותיות וכך לקבל אפקט של הילה המאירה אותן בשעות החשיכה.

כמו כן, ניתן לבנות את האותיות באופן תלת מימדי ואז להתקין תאורת לד או ניאון בתוך האותיות עצמן.המראה של שלט אותיות בולטות הוא מראה קלאסי ומרשים התורם משמעותית למיתוג העסק.

דוגמא – שלט 4 מטר על 1 מטר ועליו אלמנטים מובלטים יכול לנוע בין 3000 ₪ ל 7000 ₪, תלוי במספר האותיות המובלטות והאלמנטים על גב השלט.

גלריית שלטי אותיות בולטות

מה הם שלטי אותיות בולטות ?

תעשיית השלטים מקיפה אותנו מכל עברינו, רוב הסיכויים הם שאם תרימו את ראשכם בכל מקום בו אתם נמצאים תתקלו בשילוט כזה או אחר, השלטים משמשים אותנו ככלי הכוונה וכאמצעי פרסום מוביל.

בין סוגי השלטים השונים בולטים שלטי "האותיות הבולטות" בעיצובן החדשני והנראות אותו הן מעניקות לשלט. שלטי אותיות בולטות הם למעשה צירוף של אותיות בודדות המגובשות יחדיו למסר הפרסומי הנדרש.

אותיות בולטות עשויות מפולימרים שונים כגון פרספקס, פליז או פי.וי.סי וכן ממתכות כגון אלומיניום או נירוסטה המעוצבות לצורת האות הסופית.

גלריית אותיות בולטות המלאה

סרטוני אותיות מובלטות

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם