0722-657-624 - 

שלטי ניאון

שלטי ניאון הם השלטים המוארים הותיקים ביותר. למרות שבימינו קיימות שיטות מתקדמות יותר של שילוט מואר, שיטות חסכוניות יותר באנרגיה (כמו שילוט לד או סיבים אופטיים), ממשיכים שלטי הניאון להוות נתח משמעותי מהשלטים המוארים.

הסיבה המרכזית לכך, היא הנראות הבולטת של שלטי ניאון בזכותה ניתן לראות אותם למרחוק, בכל תאורה, כולל באור היום. שלטי הניאון עשויים מצינורות זכוכית שקופים אותם ניתן לעצב בכל צורה, כולל כיתוב ולוגו העסק.

לתוך שפופרות הזכוכית המעוצבות, מוכנסות אבקות צבעוניות אשר יוצרות את הצבעים החזקים והבוהקים המאפיינים שלטי ניאון. עלותם של שלטי ניאון היא זולה יחסית בהשוואה לשלטים מוארים מסוגים אחרים ויתרונן הבולט – הנראות שלהם, מבטיח שבית העסק המואר בהם יבלוט ויאיר מעל כולם.

מה מכילים בהם שלטי הניאון?שלטי נאון

שלטי ניאון הינם  שלטים המאופיינים בצבעים עזים ומגוונים הופכים את חווית הצפייה בשלט למרתקת ולמעשה מושכים את הלקוחות אל תוך העסק.
ליבם של שלטי הניאון הן נורות הניאון אותן ניתן לייצר במגוון צורות ודוגמאות, הנורות בנויות בצורת צינור המלא בגז הניאון, מתח המושרה משתי צידי הצינור גורם לתופעה חשמלית שבסופה זוהר הגז.

את צבע המנורה ניתן לקבוע על ידי צביעת צינור הזכוכית או הוספת גזים נוספים כגון קריפטון המעניק לתאורה המתקבלת גוון ירוק, צבעים פופולאריים הם אדום וכתום.
מבין סוגי השלטים הנפוצים בולט הניאון בנראותו, את שלטי הניאון ניתן לראות בצורה ברורה ולמרחק רב גם במהלך שעות היום וכמובן במהלך שעות הלילה.
עיצובים בולטים לשלטי ניאון כוללים שימוש באותיות בולטות נפרדות, שימוש בנורות בצבעים שונים וכד'.

יתרונות השימוש בשלטי הניאון

יתרונות השימוש בנורות ניאון הם רבים לעומת שימוש בנורות רגילות, נורות הניאון אינן צורכות חשמל רב והתאורה אותה הן מספקות חזקה ובולטת יותר, הנורות אינן מרעישות והן מצטיינות באורך חיים גבוהה מאוד. לבחירת יצרן שלטי ניאון השפעה רבה על איכות השלט הסופית אותה נקבל, שלטי ניאון אומנם מביאים איתם יתרונות רבים אך חסרונם הוא ברגישותן של המנורות והצורך להגן עליהן מפני מכות או בלאי.
בחירה חברה מקצועית ובעלת ניסיון תבטיח שהשלט בו אתם מעוניינים ייוצר בהתאמה מושלמת לדרישותיכם.

ההתמחות שלנו בייצור שלטי ניאון

חברת סיטי סיין שלטים מביאה אליכם את נורות הניאון של שנות האלפיים, החברה מתמחה בייצור שלטי ניאון לכל מטרה, בכל גודל ובכל צבע נדרש.
החברה מביאה איתה ניסיון רב בשנים בתכנון וייצור שלטי ניאון ובין לקוחותיה נמנים עסקים וחברות בולטות בשוק הישראלי.

מחירון שלטי ניאון:

שלטי ניאון מתומחרים לפי כמות הניאון ומספר האותיות לדוגמא שלט ניאון יכול לנוע בין 1000 ש"ח ועד ל 10,000 ש"ח תלוי בכמות הניאון.

לקבלת פרטים נוספים ו/או קבלת הצעת מחיר חייגו עכשיו: 0722-657-624,

או השאירו פרטיכם בטופס יצירת הקשר שלנו.

לחצו ליצירת קשר